Mariánské náměstí 34, 73991, Jablunkov
Po - Pá : 8:00 - 16:00
+420 731 603 152, +420 736 703 938

TERASOVÉ PŘESOUVANÉ DVEŘE IGLO-HS

Ideální řešení v případě instalace módních terasových a balkónových skleněných oken s velkými rozměry, které dodávají vnitřním prostorám unikátní charakter.

Terasové přesouvané dveře Iglo-HS

Terasové dveře Iglo-HS vyráběné na základě vlastní technologie sedmikomorových profilů třídy A vytvářených výhradně z prvomateriálu představují ideální řešení provedení moderního, velkoplošného zasklení teras a balkonů.

Systém je ideálním řešením pro nízkoenergetické a pasivní domy díky skvělým parametrům tepelné izolace. Terasové dveře Iglo-HS zaručují dokonalé prosvětlení interiéru a usnadňují jeho aranžování za současného zachování stability, funkčnosti a lehkosti konstrukce. Speciálně uzpůsobené kování a dvě na sobě nezávislé vodící lišty umožňují posouvání rozměrných křídel bez větší námahy.

Systém je navíc vybaven velurovým těsněním, které u jiných výrobců oken a dveří nenajdete. Tento typ těsnění má příznivý vliv na parametry systému v oblasti energetických úspor či zvukotěsnosti. Těsnění se při nízkých teplotách neslepí.

Dveře mají práh provedený z PVC a hliníku, který umožňuje slícování prahu s podlahou interiéru. Speciální konstrukce prahu z PVC profilu s hliníkovou výztuží zlepšuje také tepelnou izolaci a zároveň brání vzniku tepelných mostů.

Toto řešení zdvižně-posuvného systému Iglo-HS se vyznačují neopakovatelným designem a elegancí díky vysoce kvalitním profilům, bohaté barevnosti a elegantním doplňkům. Vyjímečný styl systému podtrhují hlinikové kliky a úchyty.

Kombinace různých modelů dveří a různorodost barev umožňují vytvořit vlastní individuální styl přizpůsobenýpotřebám zákazníků i trendům v aranžování interiéru.