Mariánské náměstí 34, 73991, Jablunkov
Po - Pá : 8:00 - 16:00
+420 731 603 152, +420 736 703 938

TYPY IGLO 5 a IGLO ENERGY

Vchodové dveře jsou vizitkou každého domu. Chrání naše bezpečí. Naše vchodové dveře nabízí eleganci, moderní vzhled a vysokou funkčnost. Díky široké škále barev, mnoha tvarům výplní, modernímu kování a velkému výběru doplňků, se dveře perfektně hodí do každé architektury a interiérového designu. V nabídce jsou klasické i nadčasové výplně a řešení spojené s moderním designem. Můžete snadno vytvořit projekt podle svých nejsmělejších očekávání.

DveřeDveře

Výhody naších dveří:

Moderní vzhled - díky zaobleným a elegantním linií profilu. Možnost vytvořit členěním příčkou, nebo použitím ozdobných dveřních výplní. Ty lze zvolit buď klasického nebo moderního vzhledu navazující na moderní stylistiku. Možnost výběru madel, klik, dveřních koulí a dodatečného příslušenství, díky čemu jsou dveře skutečnou vizitkou domu.

Vysoká funkčnost a pohodlné používání - je zaručena díky ocelovým výztužím ve dveřích a vysoké kvalitě komponentů. Dveře IGLO ENERGY jsou vybaveny nejmodernějšími zámky na trhu Z-TF MF-BO (automat, volitelné pro IGLO 5) firmy MACO, které msjí tři jazýčky a navíc 2 ocelové čepy, díky čemu získáme optimalní a trvalý přítlak na celé výšce dveří! Po zabouchnutí je křídlo aretované na třech místech.

Dokonalá úspornost - zajištěna vícekomorovým profilem a inovativním způsobem těsnění z pěnového EPDM. Hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem ve standardní nabídce omezuje tepelné ztráty

Optimální statika a stabilita konstrukce - zajišťují velké komory pro ocelové výztuže a vysoce kvalitní plastové profily GL System vyráběné ze 100% prvotřídních materiálů, bez použití recyklátů.

Vysoký stupeň bezpečnosti - díky tříbodovému zámku s automatickým systémem trojité závory v případě IGLO ENERGY a 3-bodovému hákovému zámku v případě IGLO 5 od renomované firmy MACO. Panty, které brání před sundáním křídla. Dlouhodobé používání díky použití minimálně 3 pantů HAPS P700 z extrudovaného hliníku na jedno křídlo a hliníkovému prahu.

Vlastnosti dveřních systémů:

Vícekomorová stavba profilu a moderní design dělají z vchodových dveří IGLO ENERGY synonymum pro vysokou úsporu energie, eleganci a dokonalou funkčnost. Vynikající tepelně izolační vlastnosti dveříjsou výsledkem použití vysoce kvalitních konstrukčních materiálů, speciálně navrženého hliníkového prahu s přerušeným tepelným mostem a inovačnímu systému těsnění s jedinečným středovým těsněním ze zpěněného EPDM. Dveře se vyznačují vysokým stupněm bezpečnosti díky automatickému 3-bodovému zámkurenomované firmy MACO. Vyznačují se také vysokým stupněm pevnosti, díky použitým patentům HAPS P700 z extrudovaného hliníku. Rozsáhlá nabídka dveřních výplní umožňuje splnit požadavky Zákazníků.

Vchodové dveře IGLO 5 jsou ideální pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi vzhledem, funkčností a bezpečností. Moderní plastové vchodové dveře IGLO 5, to je spojení elegance, inovačních konstrukčních řešení a dlouhodobé funkčnosti. Velké komory umožňují použití výztuže s odpovídající pevností, standardní osazení tříbodovým bezpečnostním zámkem zvyšuje úroveň bezpečí. Dveře IGLO 5 jsou také investicí do estetiky, mohou být osazeny moderní ozdobnou výplní, která v kombinaci s širokou paletou barev zaručí, že si každý najde ideální řešení podle očekávání a představ.

K dveřím nabízíme taky různé doplňky jako například kliky a madla. V nabídce jsou různé vzory a barvy klik, dveřních koulí a madel. Jejich široký výběr umožňuje dát dveřím individuální a elegantní vzhled. Dále můžeme zmínit ještě hliníkový práh, který je vybaven přerušeným tepelným mostem jež chrání dveře před promrznutím a omezuje tepelné ztráty. Jeho nízká výška zajišťuje vynikající funkčnost.