Mariánské náměstí 34, 73991, Jablunkov
Po - Pá : 8:00 - 16:00
+420 731 603 152, +420 736 703 938

Hliníkové okenně-dveřní a fasádní systémy jsou charakteristické výjimečnou pevností, lehkostí konstrukce a maximální plochou pro prosklení. Typ a charakter profilů umožňuje získat úzké a staticky pevné konstrukce.

Moderní hliníkové systémy jsou navrženy s cílem splnit požadavky kladené současnou architekturou. Hliník je ideální materiál, který umožňuje splnit nejrůznější představy zákazníků.

TYP MB-70

Hliníkový systém

Moderní hliníkový systém s izolací je určen pro konstrukce, které vyžadují tepelnou a akustickou izolaci. Systém charakterizuje nízká hodnota součinitele prostupu tepla "Uf" díky použití tepelných přepážek a těsnění. Tvar profilů umožňuje získat úzké a staticky pevné konstrukce oken a dveří. Velký výběr barev v standardní paletě umožňuje uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

TYP MB-70 HI

Hliníkový systém

Používá se jak v privátním tak i komerčním stavebnictví. Konstrukce okenně-dveřního systému s přerušeným tepelným mostem MB-70 HI je založena na bázi odzkoušeného systému MB-70. Systém se však charakterizuje mnohem lepšími tepelnými parametry, které získává použitím speciálních izolačních vložek

TYP MB-78EI

Hliníkový protipožární systém

Protipožární systém je technicky vyspělý systém, který se charakterizuje současně tepelnou a protipožární izolací a kouřotěsnosti. Splňuje přísné požadavky českých i evropských norem v oblasti požární bezpečnosti staveb. Systém je klasifikován jako nerozšiřující oheň. Splňuje požadavky na protipožární odolnost třídy od EI15 do EI60.