BOKA pro s.r.o.

DŘEVĚNÁ OKNA - SYSTÉM SOFTLINE - 68

Softline - 68 to jsou okna s proekologickou dimenzí, energeticky úsporné, funkční a vysoce elegantní. Nadprůměrně termoizolační, šetrné k životnímu prostředí. Dřevěná okna v systému Softline - 68 byly oceněny cenou - Zelená Značka 2010 za své vynikající vlastnosti a proekologický charakter. Softline - 68, to je stálost a tvarovápevnost zaručena použitím třívrstvých lepených dřevěných hranolů (s hustotou minimálně 450 kg/m3 dřeva) vysušených na odpovídající vlhkost.

Systém softline - 68 okno

Okna zhotovená v systému Softline - 68 z borovicového dřeva nebo dřeva meranti spojují modernost s klasickou krásou přírodního materiálu. Okna profilu Softline - 68 získávají okna výjimečnou eleganci s hladkým a lesklým povrchem. Zaoblené hrany profilu Softline umožňuji získat stejnoměrnou vrstvu laku jak na plochách tak i na hranách, kde je vrstva laku nejvíce vystavená povětrnostním a mechanickým vlivům.

Systém Softline - 68 to je elegance na nejvyšší úrovni vyjádřená dopracovanými detaily. Prahy rámů a dolní části křídel jsou osazenyhliníkovými okapnicemi, jejichž tvar koresponduje s líbivými tvary celého okna. Použitá termookapnice jejíž tvar a barva je přizpůsobená vzhledu okna nezaručuje pouze elegantní řešení, ale je dokonalou ochranou proti působení povětrnostních vlivů.

Neopakovatelký vzor struktury dřeva ovlivňuje stylistiku a dodává interiéru vyjímečný půvab a ůtulný charakter, různé typy a tvary svědčí o modernosti a vyjímečnostti. Možnost použití široké palety lazur či pastelových barev umožňuje splnit i individuální přání zákazníka.

+420 731 603 152

Kancelář firmy:
Mariánské náměstí 34
739 91 Jablunkov

© 2019 BOKA pro s.r.o.
 |   |   |